Suszenie samochodu Warszawa

Drukuj
Czyste auto

Suszenie  samochodu Warszawa

Wilgoć w aucie jest bardzo dużym problemem. Jej ilość wzrasta szczególnie w okresie jesienno – zimowym, gdzie niskie temperatury nie pozwalają na jej szybkie odprowadzenie z wnętrza pojazdu. Duża kondensacja wilgoci powoduje szybszą korozje i niszczenie elementów we wnętrzu pojazdów, a także nieprzyjemny zapach wilgoci.suszenie samochodu warszawa

Ponadto wilgotny materiał w pojeździe powoduje zwiększenie  tempa rozwoju różnego rodzaju zarodników wirusów, bakterii oraz pleśni.

 

Suszenie pojazdów w zależności od stopnia  zawilgocenia materiału jest długotrwałym procesem, by go przyspieszyć umieszczamy we wnętrzu pojazdu specjalny osuszacz, który obniża wilgotność  powierza we wnętrzu auta i odprowadza go w postaci skroplin.  Dzięki temu możemy wielokrotnie przyspieszyć proces schnięcia pojazdu.

 

Suszenie samochodu po zalaniu, a elektronika

Właściwa wilgotność w pojeździe to także klucz do niezawodnej pracy naszego pojazdu. Współczesne pojazdy naszpikowane są elektroniką. Cyfrowe linie przesyłu danych między sterownikami w pojeździe są bardzo wrażliwe na wszelką wilgoć. Niestety ich instalacja przebiega pod wykładziną podłogową, czyli w miejscu, gdzie najczęściej zbiera się woda z dywaników. Szybkie suszenie pojazdu po zalaniu to dla niej jedyny ratunek.

W naszym serwisie oferujemy usługi suszenia nawet przy poważnym zalaniu wnętrza pojazdu. Suszenie po zalaniu to dla nas nie problem.  W razie potrzeby dokonamy demontażu wyposażenia pojazdu takiego jak fotele, wykładzina, itp. tak by dotrzeć do miejsca problemu i ostatecznie go rozwiązać.

 

Suszenie samochodu 99zł    (bez demontażu elementów wnętrza pojazdu) 

 


NOWOŚĆ !

Susznie wnętrz pojazdów podczerwenią

suszenie samochodu po zalaniu Warszawa

Pragnąc poszerzyć ofertę profesjonalnego suszenia wnętrz pojazdów dodaliśmy do naszych usług suszenie pojazdów promiennikami podczerwieni. Specjalne lampy emitujące promienie podczerwone przyspieszają proces schnięcia pojazdów.

Jest to metoda idealna do punktowego suszenia zalanego pojazdu w przypadkach takich jak: wylanie dużej ilości wody na siedzenia i wykładziny z powodu otwartego szyberdachu bądź okna pojazdu. 

Promiennik nie nagrzewa powietrza zawartego w pojeździe. Promienie podczerwone bezpośrednio nagrzewają zalaną powierzchnię kilkakrotnie przyspieszjąc proces schnięcia niż w przypadku tradycyjnych metod.

Na życznie klienta możemy wykorzystać powyższą metodę, aby przyspieszyć proces schnięcia materiału po praniu tapicerki pojazdu.


 

Suszenie wnętrza pojazdu Renault Scenic Megane - wyświetl przykład

 


Niestety zalanie wnętrza pojazdu powoduje badzo szybkie namnażanie się pleśni oraz grzybów. Wnętrze auta jest zamkniętą przestrzenią o ograniczonej wentylacji, a na fotelach auta często zostają resztki jedzenia, które są doskonałą pożywka dla rozwijających się grzybów. Już po kilku dniach możemy zastać biały nalot we wnętrzu auta. Pojawia się, także charakterystyczny zapach auta.

To znak, że w aucie znajduje się wilgoć i auto jak najszybciej należy wyczyścić specjalistycznymi środkami oraz przeprowadzić zabieg odgrzybiania pojazdu. Poruszanie się takim autem powoduje, że wentylacja rozwiewa po wnętrzu zarodniki pleśni, a my oddychamy takim zanieczyszczonym powietrzem.

 

Przy zalaniu auta liczy się czas. Efekt zalania po paru dniach. Należy jak najszybciej wysuszyć auto.

 

Thursday the 25th. Affiliate Marketing. Czyste auto
Copyright 2012

©