Ozonowanie

Drukuj
Czyste auto

Oznowanie to bardzo skuteczna metoda dezynfekcji oraz pozbycia się nieprzyjemnych zapachów. Dodatkowo jest to metoda całkowicie naturalna, ponieważ ozon wytwrzany jest poprzez wyładowania elektryczne z powietrza i rozkłada się z czasem do powietrza. Jest to metoda bezpieczna i niewykorzytująca do dezynfekcji żadnego rodzaju chemii.

Ważne jest przy przed ozonowaiem jeśli to możliwe usunąć przyczynę nieprzyjemnego zapachu, a dopiero pozostałości zapachu próbować usunąć poprzez ozonowanie. 

Klimatyzacja jest wspaniałym urządzeniem, w czasie upałów możemy odetchnąć we wnętrzu auta ciesząc się chłodnym powietrzem.
Nie zapominajmy, że "brudna klimatyzacja" może być też przyczyną wielu poważnych chorób i alergii.

Niezależnie od tego, czy korzystasz z klimatyzacji czy nie, układ A/C powinien być regularnie czyszczony oraz odgrzybiany tak, by powietrze, którym oddychasz, było czyste. Nieprzyjemny zapach z nawiewu jest pierwszym sygnałem, że w Twoim aucie gromadzą się niebezpieczne bakterie. 


 

Ozonowanie wnętrza pojazdu to najskuteczniejsza metoda zabijania wszelkich szkodliwych związków w układzie klimatyzacji, takich jak:

odgrzybianie klimatyzacji

- drobnoustroje,

- grzyby,

- wirusy,

- pleśnie

- wolne rodniki.

Nasze pakiety ozonowania klimatyzacji (linki):

1. Pakiet krótki oznonowania klimatyzacji  30 minut 

2. Pakiet normalny ozonowania 60 minu

3. Pakiet usuwania zapachów 3h

4.Dezynfekcja auta - > przejdz do zakładki 


 

Nie stosuj szkodliwej chemii!

Odgrzybianie klimatyzacji ozonem najtaniej w Warszawie już 70zł!

 


girl car

Ozon poprzez swoje silne działanie utleniające, skutecznie usuwa także nieprzyjemny zapach we wnętrzu Twojego auta!

Spraw, by powietrze w Twoim aucie było naprawdę czyste i umów się na ozonowanie wnętrza pojazdu!

Ozonowanie wydaje się prostym zabiegiem ale nic bardziej mylnego. O jego skuteczności decyduje dobór odpowiednich parmetrów ozonowania oraz przygotowanie auta do zabiegu oraz generatory ozonu. Sam zapach ozonu nie oznacza, że ozonowanie będzie skuteczne.

 

 

Odgrzybianie wnętrza pojazdu oraz klimatyzacji ozonem już 140zł!

Twoje zdrowie to najlepsza inwestycja!

 

Jak wyglada i jak długo trwa ozonowanie samochodu ?

Tak naprawde zależy od tego jaki efekt chcemy uzysakać. Auto do ozonowania należy odpowiednio przygotować. W pierwszej kolejności ustalamy z klientem przyczynę i cel ozonowania. Z auta wyjmujemy rzeczy spożywcze oraz róznego rodzaju zapachy i odświeżacze powietrza. W zalęzności od sytuacji wybieramy odpowiedni  czas ozonowania auta.

Krótkie czasy ozonowania około 30minut (pakiet krótki ozonowania) przeznaczone są do aut, gdzie nie ma nieprzyjemnych zapachów i dokonujemy okresowej dezynfekcji układu wentylacji. Uzyskamy efekt odświeżenia kabiny auta ale dezynfekcja jest jedynie częściowa. 

Średnie czasy ozonowania 1h (pakiet normalny) przeznaczone sa do dezynfekcji klimatyzacji w autach gdzie wystąpił już objaw nieprzyjmnego zapachu z wentylacji. Czas ten pozwala także na usunięcie zapachów z auta o małym nasileniu. Przed zonowaniem należy ocenić czy w aucie nie ma dużech ilości substancji powodujacych zachach rozlane płyny, niedopałki papierosów, itp. W takich przypadkach lepszy efekt uzyskamy w pierwszej kolejności czyszcząc dany element i następnie dopiero ozonując. 

Długie czasy ozonowania (pakiet 3h)stosujemy w cięzkich przypadkach w usuwaniu zapachów. Długi czas ozonowania pozoli na maksymalnie głębokie wnikniecie ozonu w tapicerkę pojazdu. Pozwala to na uzyskanie najlepszych efektów.

Procedura przed ozonowaniem samochodu.

1) Usuniecie przyczyny nieprzyjemnego zapachu jest możliwe.

2) Wyjecie niepotrzebnych rzeczy z auta. 

3) Wyjecie zapachów i odświeżaczy powietrza.

4) Zapewnienie odpowiedniej temperatury we wnętrzu auta.

5) Odpowiednie umiejscowienie ozonatora oraz utrzymanie stęzenie ozonu we wnętrzu na poziomie 2-4 ppm. 

Po całym zabiegu należy wywietrzyć auto i dokonać oceny skuteczności ozonowania. W razie potrzeby ponowić proces.

 

Thursday the 25th. Affiliate Marketing. Czyste auto
Copyright 2012

©