Odgrzybianie ultradźwiękowe

Ultradźwiękowe odgrzybianie klimatyzacji i pojazdów 

Chemiczne czyszczenie klimatyzacji samochodowej to metoda odgrzybiania oparta na wykorzystaniu do dezynfekcji specjalnego preparatu Cool Water.

Urządzenie Magnetti Mareli Clean Air wykorzystując ultradźwięki o częśtotliwości 1Mhz zamienia środek deznfekcyjny w parę, która w łatwy sposób pozwala na zabicie bakterii, wirusów czy zarodników pleśni. Środek do czyszczenia pomaga również w usuwaniu nieprzyjemnych zapachów, takich jak zapach papierosów (nikotyny), zapachu zwierząt, itp 

odgrzybianie ultradźwiękowe klimatyzacji

Ultradźwiękowe rozpylenie prepatau odkażającego w postaci mgły o bardzo drobnych kropelkach < 5um, powoduje, że środek do dezynfekcji klimatyzacji samchodowej może dotrzeć w niemal każde miejce wnętrza auta,wentylacji, a w szczególności parownika. To właśnie dezynfekcja parownika klimatyzacji samochodowej jest kluczem do sukcesu, bowiem najczęściej to tam osoadzją się zanieczyszczenia powodujące nieprzyjemy zapach.

Efekt dezynfekcji poprzez ultradźwiękowe odgrzybianie jest nie możliwy do osiągnięcia przy zastosowaniu standardowego środka spray (popularnego granatu do odgrzybiania klimatyzacji). Dużo drobniejsze cząstecznki mgły z łatwością mogą przedostać się przez kratki wentylacyjne, nie powodując skraplania się na plastikach. Dzięki temu nie ma możliwości uszkodzenia elektroniki sterującej wentylacją. 

Preparat odgrzybiający wydobywający się z urządzenia w postaci mgły, poprzez włączenie obiegu wewnętrznego, trafia do układu wentylacji, dezynfekując parownik klimatyzacji, a następnie przez kanały wentylacyjne trafia do wnętrza auta dezynfekując fotele, podłogę czy dywaniki. Następnie środek ulega odparowaniu i neutralizacji. 

Odgrzybianie ultradźwiekowe preparatem chemicznym jest najskuteczniejszą metodą ponieważ środek o przedłużonej aktywności ma najdłuższy czas działania na odgrzybianą powierzchnie i efekt dezynfekcji może się utrzymać nawet wiele miesięcy.

 

Czas trwania usługi: ok 0,5h

Cena usługi: 150 zł  

Usługa: usługa przeznaczona do pojadów, w których zaobserwowano nieprzyjemny zapach z klimatyzacji, szczególnie "brudna" klimatzyacja

Urządzenie: Magneti Marelli Clean Air

 

Odgrzybianie klimatyzacji - ozonem

OZON MAKER

Spraw by twoja klimatyzacja była czysta i wolna od nieprzyjemnych zapachów.

Nieprzyjemny zapach w aucie? Pamiętaj o corocznym serwisie.

ODGRZYBIANIE KLIMATYZACJI SAMOCHODOWEJ

Jest to naturalny proces niszczenia zanieczyszczeń, które gromadzą się w Twoim aucie. 

Odgrzybianie klimatyzacji ozonem usuwa:

  • -bakterie, odgrzybianie klimatyzacji
  • -wirusy, 
  • -pleśnie w układzie wentylacji
  • -nieprzyjemny zapach w pojeździe
  • -alergeny 

Nie ryzykuj! Przyjedź do nas na odgrzybianie, gdyż od tego zależy Twoje zdrowie!      

 

Ozonowanie Ochota już od 70 zł

 


 

Ozonowanie klimatyzacji - pakiet SZYBKI

 

- przeznaczony do dezynfekcji klimatyzacji, regularnie odgrzybianej co 0,5 - 1 rok

 

  • Cena: 50zł
  • Czas: 0,5h

Ozonowanie klimatyzacji - pakiet NORMALNY

- dla pojazdów, których klimatyzacja nie była serwisowana - odgrzybiana powyżej 1 rok, dłuższy czas pozwala na wiekszą skuteczność dekontaminacji  

  • Cena: 90zł 
  • Czas: 1h

 

Proces ozonowania jest procesem całkowicie naturalnym i bezpiecznym dla Twojego zdrowia. W przeciwieństwie do odgrzybiana klimatyzacji metodami chemicznymi, w postaci sprayów bądź pianek, do odgrzybiania metodą ozonowa nie jest potrzebna żadnego rodzaju chemia. Po 20 minutach ozon rozłada się i nie jest już obecny w pojeździe. Auto zostaje zdezyfekowane. 

Ozon wytwarzany jest za pomocą specjalnej maszyny zwanej ozon-makrem bądź ozonatorem przemysłowym. Maszyna ta wytwarza ozon poprzez wykorzystanie zjawiska wyładowania koronowego. Towarzyszy temu zapach podobny do tego, jaki ma miejsce zaraz po burzy. 

Specjalizujemy się w tego typu zadaniach. Dysponujemy nowoczesnymi ozonatorami przemysłowymi o dużej wydajności od 7g /h do 30 g/h, które poradzą sobie z najcięższymi zadaniami. 

Kluczem do skuteczności zabiegu jest wiedza (warunki, stężenia, temperatura, wilgotność powietrza), która pozwoli na prawidłowe wykonanie zabiegu.

Nim zdecydujesz się na ozonowanie u konkurencji zadzwoń do nas !

Wednesday the 17th. Affiliate Marketing. Czyste auto
Copyright 2012

©