Dezynfekcja wnętrza - water steam

Drukuj
Czyste auto

 

Dezynfekcja - środki ostrożności związane z KORONAWIRUSEM

 

 

Wykorzystujemy profesjonalną chemię do dezynfekcji firmy Medisept, Mediseptolh, SEPTA CID oraz urządzenia do dezynfekcji aut i pojazdów: ozonatory MS14, urządzenia do rozpylania ultradźwiękowego Magenti Marellli Cean Air.

 

Dezynfekcja auta dużym stężeniem ozonu

dezynfekcja auta

Ozonowanie to bardzo skuteczna i naturalna metoda dezynfekcji auta. Do dezynfekcji nie jest wykorzystywana żadna chemia, więc po wywietrzeniu, auto jest całkowicie bezpieczne. Ozon doskonale zabija drobnoustroje oraz uszkadza RNA wirusów. 

Potencjał dezynfekcyjny jest około 50 razy skuteczniejszy od chloru.   

 

Koszt: 50 zł / 30 minut

Koszt: 90 zł / 60 minut

 

MNIEJSZY KONTAKT TO WIĘKSZE BEZPIECZEŃSTWO!


Samodzielne ozonowanie auta

Z uwagi na sytuację, w trosce o Państwa bezpieczeństwo, uruchomiliśmy stanowisko do samodzielnego ozonowania auta.

samodzielne ozonowanie auta

Po przyjeździe do firmy mogą Państwo sami podłączyć rurę ozonatora przez okno auta. Przy dezynfekcji nie jest wymagana obecność pracownika serwisu, więc nie muszą się Państwo obawiać, że ktoś będzie dotykał klamek lub drzwi w Państwa aucie. 

Ozonowanie odbywa sie oznoatorem MS 14 wytwarzającym 14g O3 na godzinę. Pracownik przebywający w biurze serwisu będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem oraz czasem procesu dezynfekcji. 

 

Dezynfekcja auta metodą chemiczną - ultradźwiękami

dezynfekcja ultradźwiękowa auta

Chemiczna metoda do dezynfekcji auta wykorzystująca rozbijanie chemii dezynfekującej do postaci zimnej pary. Mniejsze rozpylenie środka pozwala na lepsze pokrycie powierzchni i skuteczniejszą dezynfekcję bez ryzyka zalania elementów w aucie. 

 

Koszt: 140 zł

Czas: około 40 minut

 

WAŻNE!

Jeżeli w aucie przebywała osoba zarażona koronawirusem lub mamy takie podejrzenia, prosimy o zgłaszanie takich przypadków obsłudze serwisu! Zastosowane zostaną wtedy szczególne środki ostrożności. Po przyjeździe na teren serwisu, prosimy o zgłoszenie telefoniczne faktu przybycia i oczekiwanie w aucie. Walka z koronawirusem jest naszym wspólnym zadaniem.

 

Metody dezynfekcji zostały dopasowane do zaleceń i wytycznych przedstawionych przez WHO do walki z nowym typem wirusa:

https://www.thailandmedical.news/news/ozone-can-be-used-to-destroy-the-new-coronavirus-and-disinfect-areas

https://www.who.int/water_sanitation_health/water-quality/guidelines/en/watreatpath3.pdf?ua=1

https://www.tandfonline.com/doi/full/10.1080/01919510902747969?src=recsys&

 

 

DEZYNFEKCJA WNĘTRZA POJAZDU

 

W naszej firmie oferujemy różnego rodzaju dezynfekcje wnętrz pojazdów. Korzystamy w pierwszej kolejności z metod naturalnych takich jak ozonowanie czy dezynfekcja gorącą parą wodną. W cieżkich przypadkach dysponujemy również różego rodzaju środkami do dezynfekcji chemicznej, skutecznej przy deodoryzacji auta.

Nasi pracownicy w checią doradzą, która z metod będzie najbardziej skuteczna w danym przypadku. Nieprzyjemny zapach z klimatyzacji, plamy pleśni w aucie, zapach wilgoci, zapach zwierząt to przypadki, z którymi wielokrotnie się spotykaliśmy, dlatego służymy Państwu pomocą.

 

Naturalne metody dezynfekcji auta

 

Siła czyszczenia parą wodną - bezpieczne zabicie bakterii

Gorąca para wodna dzięki dużemu ciśnieniu oraz temperaturze usuwa brud z wszelkich zakamarków, czyli tam, gdzie nigdy nie dotrze szczotka oraz dezynfekuje wnętrze pojazdu sprawiając, że będzie ono higienicznie czyste.

Jest to metoda bardzo bezpieczna dla materiałów, ponieważ do czyszczenia nie jest wykorzystywana żadnego rodzaju chemia, a temperatura działa jedynie punktowo na czyszczony materiał zabijając do 99% bakterii. Jest to metoda przeznaczona do dezynfekcji małych skupionych powierzchni o łatwym dostępie przy czyszczeniu.

 

Kiedy korzystamy z czyszczenia gorącą parą wodną:

myjnia parowa

- dezynfekcja wentylacji pojazdu,

- odgrzybianie klimatyzacji, 

- czyszczenie i dezynfekcja elementów plastikowych w aucie,

- odświeżanie i dezynfekcja tapicerki samochodowej,

- czyszczenie i dezynfekcja szyb pojazdu,

- powierzchnie twarde takie jak kontenery czy chłodnie. 

 

Dezynfekcja tapicerki parą (usuwanie roztoczy) już od 45zł!

 

Dzieci w aucie

Pamiętajmy, że dzieci w aucie dotykają różnego rodzaju przedmiotów, potem bardzo często wkładają paluszki do ust. Nawet, gdy regularnie czyścisz auto, Twoje dziecko nie jest bezpieczne, gdyż korzystasz wtedy ze środków chemicznych, których cząsteczki mogą przedostać się do organizmu dziecka. Zatosowana chemia powinna być wtedy stosowana z dużą ostrożnością. Jeżeli zabrudzenia na to pozwalają, należy zastosować hipoalergiczną chemię i zwrócić szczególną uwagę na płukanie materiału.  

Bardzo ważne jest dokładne czyszczenie auta bez użycia środków, które mogą zaszkodzić dziecku. Para wodna w naturalny sposób dezynfekuje auto, sprawiając, że jest ono naprawdę bezpieczne.

 Ozonowanie - naturalna dezynfekcja wnętrza pojazdu

Ozon jest gazem wydzielanym z powietrza podczas wyładowań koronowych. Wytwarzany jest on w kabinie auta przez ozonator. Jego silne własciowści utleniające powodują szybkie przerwanie ścian komórek bakterii. Stosowany jest często w przemyśle spożywczym do dezynfekcji warzywa i owoców. Dzięki własciwości, że rozkłada się on po około 20 minutach spowrotem do powietrza, może być z powodzeniem stosowany zamiast chemii. 

Ozon jest gazem, więc stosujemy go do dezynfekcji dużych, trudnodostępnych powierzchni. Ze względu na fazę skupienia ma on najszersze pole działania. Ozon jest bardzo skuteczny przy usuwaniu różnego rodzaju zapachów, zarodników grzybów i pleśni oraz usuwaniu jaj insektów, takich jak wszy czy pluskwy.

Rodzaj ozonowania musi być właściwie dobrany, aby ozonowanie miało swoją skuteczność. Stężenie ozonu, czas dezynfekcji ozonem czy temperatura powietrza ma znaczenie. Twoje wskazówki pozwolą nam dobrać odpowiedni pakiet.

 


 

Dezynfekcja wnętrza pojazdu - metody chemiczne 

Metody chemiczne dezynfekcji auta są najbardziej radykalnym środkem w walce z bakteriami. W zależności od ich rodzaju, wykorzystują chlor lub cząsteczki srebra, alkoholu, itp. Środki te skutecznie niszczą oraz opróżniają ponowne namnażanie się bakterii czy zarodników grzybów. Preparaty chemiczne do dezynfekcji auta najgłębiej wnikają w tapicerkę więc dają największą pewność przeprowadzonego zabiegu. Zastosowanie ich w aucie powinno być jednak ostrożne, ponieważ z uwagi na skład, mogą niekorzystnie oddziaływać na tapicerkę i spowodować jej odbarwienie. 

W Czyste Auto korzystamy z chemii, którą wielokrotnie testowalismy na różnego rodzaju powierzchniach. Za każdym razem, gdy mamy wątpliwości co do stabilności kolorów tapicerki, przed zastosowaniem środka dezyfekcyjnego dokonujemy próby stabilności kolorów w niewidocznym miejscu tapicerki. Z nami Państwa auto jest bezpieczne. 

Środek do dezynfekcji klimatyzacji auta

 

ZAPRASZAMY!

 

Thursday the 25th. Affiliate Marketing. Czyste auto
Copyright 2012

©