Odgrzybianie ultradźwiękowe

Drukuj
Czyste auto

Ultradźwiękowe odgrzybianie klimatyzacji i pojazdów 

Chemiczne czyszczenie klimatyzacji samochodowej to metoda odgrzybiania oparta na wykorzystaniu do dezynfekcji specjalnego preparatu Cool Water.

Urządzenie Magnetti Mareli Clean Air wykorzystując ultradźwięki o częśtotliwości 1Mhz zamienia środek deznfekcyjny w parę, która w łatwy sposób pozwala na zabicie bakterii, wirusów czy zarodników pleśni. Środek do czyszczenia pomaga również w usuwaniu nieprzyjemnych zapachów, takich jak zapach papierosów (nikotyny), zapachu zwierząt, itp 

odgrzybianie ultradźwiękowe klimatyzacji

Ultradźwiękowe rozpylenie prepatau odkażającego w postaci mgły o bardzo drobnych kropelkach < 5um, powoduje, że środek do dezynfekcji klimatyzacji samchodowej może dotrzeć w niemal każde miejce wnętrza auta,wentylacji, a w szczególności parownika. To właśnie dezynfekcja parownika klimatyzacji samochodowej jest kluczem do sukcesu, bowiem najczęściej to tam osoadzją się zanieczyszczenia powodujące nieprzyjemy zapach.

Efekt dezynfekcji poprzez ultradźwiękowe odgrzybianie jest nie możliwy do osiągnięcia przy zastosowaniu standardowego środka spray (popularnego granatu do odgrzybiania klimatyzacji). Dużo drobniejsze cząstecznki mgły z łatwością mogą przedostać się przez kratki wentylacyjne, nie powodując skraplania się na plastikach. Dzięki temu nie ma możliwości uszkodzenia elektroniki sterującej wentylacją. 

Preparat odgrzybiający wydobywający się z urządzenia w postaci mgły, poprzez włączenie obiegu wewnętrznego, trafia do układu wentylacji, dezynfekując parownik klimatyzacji, a następnie przez kanały wentylacyjne trafia do wnętrza auta dezynfekując fotele, podłogę czy dywaniki. Następnie środek ulega odparowaniu i neutralizacji. 

Odgrzybianie ultradźwiekowe preparatem chemicznym jest najskuteczniejszą metodą ponieważ środek o przedłużonej aktywności ma najdłuższy czas działania na odgrzybianą powierzchnie i efekt dezynfekcji może się utrzymać nawet wiele miesięcy.

 

Czas trwania usługi: ok 0,5h

Cena usługi: 150 zł  

Usługa: usługa przeznaczona do pojadów, w których zaobserwowano nieprzyjemny zapach z klimatyzacji, szczególnie "brudna" klimatzyacja

Urządzenie: Magneti Marelli Clean Air

 

Thursday the 25th. Affiliate Marketing. Czyste auto
Copyright 2012

©